ykleniyor

Hakkımızda


Türkiye ve dünya pazarında 45 ülkede otellerinizin 24sosyal mecra ve arama motorları üzerinden satışlarınızı yapmaktayız. Sizleriçin günümüzün en etkili ve anlık sonuç elde eden reklam hizmetlerini veriyoruz

-          Uzman Sosyal Medya ekibimiz otellerinizin sosyal medyahesaplarını kampanya ve reklamlarını sisteme giriyor ve anlık optimizasyonyaparak minimum maliyet maksimum kazanç elde etmenizi sağlıyor.

-          Uzman ve Sertifikalı Google Adwords,Youtube,Yandex,Bing,Yahoo,Aol ekibimiz tüm Arama ağı video reklam ağında reklamlarınızıhazırlayarak arama ,görsel ,video ve alışveriş reklamlarında sizi ilk sırayagetiriyor.

-          Haber Bilgi ekibimiz sizin ve markanız hakkında tüm haberyorum ve hakkınızda yazılan yazıları bir araya getirip size rapor halindesunuyor ve bu sayede markanızın kirlenmesini önlemek için gerekli tedbirleralınıyor.

-          Uzman Yazılım ekibimiz SEO ve Anti SEO yaparak Reklamolmadan arama motorları ve indexlerde ilk sıralarda olmanızı sağlıyor ve AntiSEO koruması ile rakip firmalardan gelecek olası Anti SEO çalışmalarınıminimize edip ortadan kaldırıyor.

           -          Konsept otellerinize son dakika satışları kısa ve uzun vadeli reklamlar hazırlıyoruz ve satışlarını yapıyoruz. Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!